Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


O NÁS » O nás

KIMICAR e-shop

úklid, vůně, údržba, prostředky pro každého.

Denně Vám usnadňujeme Váš úklid nejen v domácnosti a v zaměstnání, ale hlavně v profesionálních prostorách, jako jsou restaurace, posilovny, prádelny, školy, firmy… Dáváme jistotu, že vše bude s našimi prostředky hygienické, dezinfikované, čisté a ještě budete chránit životní prostředí.

Výrobky KIMICAR jsou vyráběny z vybraných surovin a hlavně – jedná se o léty ověřené složení prostředků. Dodáváme čisticí   prostředky pro domácí i profesionální potřeby. Mytí nádobí, prostředky na praní prádla, čištění koberců, umývání všech typů podlah, čištění mramoru, různých potahových látek, kůže, čištění nábytku, oken, nerezu… Máme speciální pohlcovače pachu i čističe skvrn.

Pro ruční mytí i profesionální myčky aut nabízíme čisticí prostředky, které vyčistí palubovou desku i všechny plasty, okna, sedadla z kůže i z látek, kola z hliníku a disky, gumové rohože a pneumatiky…