Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


O NÁS » O firmě Kimicar

Společnost KIMICAR

Společnost byla založena roku 1981 za účelem výroby chemických přípravků pro automobily, průmyslové použití i    pro veřejnost. Už od prvních let své činnosti se prosazuje díky schopnosti sledovat a uspokojovat nejrůznější požadavky trhu. I přes relativně krátkou dobu existence je možno ji považovat za jednu z největších italských firem v tomto oboru, protože je úplně soběstačná. V současné době disponuje moderními míchacími a balícími linkami, stejně jako novými výrobními prostorami projektovanými a postavenými v souladu s nejnovějšími výrobními potřebami a požadavky. Nezávislost společnosti se sídlem v Bosnasco (PV), její dlouhodobě testované receptury s důkladnými kontrolami kvality zaručují: rychlost, flexibilitu a stálou kvalitu. Díky stále pokračujícímu výzkumu, vývoji a díky používaným technologiím vyvinula firma KIMICAR produkty vyráběné z vybraných surovin a jako svůj hlavní cíl si stanovila ochranu životního prostředí. Používání našich výrobků a analýza recyklované vody podávají jednoznačný důkaz o práci našich chemiků a poskytují jistotu při Vaší práci.

Cílem společnosti KIMICAR je uspokojit potřeby i té nejnáročnejší klientely v oblasti nejen gastronomie, domácího a profesionálního úklidu ( HO.RE.CA.), ale i v umývaní osobních a nákladních automobilů. Důkazem kvality našich produktů,    o které se můžete přesvedčit i Vy, je nepochybně partnerské české pobočky KIMICARu s nejúspěšnějším týmem v závodech tahačů BUGGYRA - International Racing system.

BOSNASCO ( PAVIA)